Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rena - Galeria prac graficznych
[Obrazek: 12f4d5c7d5f415b2007ec8006ecd136b.jpg]
Cytuj
Przez jakiś czas nie będę tu zaglądać. W poniedziałek idę na zdjęcie zaćmy a za miesiąc na drugie oko więc nie mam pojęcia jak długo nie będę mogła korzystać z kompa
314.


[Obrazek: jesy.gif]
Cytuj
Reniu, życzę udanej operacji Buziak . Piękny obrazek. Trzymaj się, ale o ile wiem po operacji zaćmy można korzystać z kompa może się mylę. Jeszcze raz powodzenia. Okok
Cytuj
[Obrazek: emotka-roza.gif] Oklasky
Cytuj
Piękne animowane obrazki.  Okok  Oklasky  Oklasky

Reniu kochana  Buziak trzymam mocno kciuki za udaną operację.
Jestem myślami z Tobą....[Obrazek: serducho.gif]

[Obrazek: 0379f591f0718d8c3a5cdd57f92d4ed4.png]Komputer przewyższy człowieka jak sam ułoży dowcip.

Cytuj
Sliczny obrazek  Oklasky Oklasky,Reniu  zycze pomyslnego zabiegu, trzymam kciuki.bedzie dobrze Buziak
  [Obrazek: DRGBDUs.png]
Cytuj
Bardzo dziękuję za miłe słowa. Calus
 Wolałabym aby czas rekonwalescencji był krótki ale okaże się na miejscu.
Cytuj
Obrazek przesympatyczny, brawo... [Obrazek: oklaski.gif]

Wymiana soczewek, to istna rewolucja w patrzeniu. Wszystkie kolory wyraziste i ostre, efekt zaskakujący. Oczywiście lekarz doradza, by ograniczać patrzenie na tv lub monitory, ale pamiętam, że bardzo szybko powróciłam do robienia grafik. Czego i Tobie serdecznie życzę...
Cytuj
Piękne animowane obrazki.
Cytuj
Dziękuję
Pierwszy zabieg za mną ale czeka mnie następny na początku stycznia. Nie ma porównania jeśli chodzi tak jak piszesz piękne kolory, światło, ostrość ale w tej chwili niestety słabo widzę aby cokolwiek napisać (lepiej widzę na dal) ale z każdym dniem jest lepiej. 
[Obrazek: Dobranoc.gif]


316.


[Obrazek: Pi-knego-zimowego-dnia.gif]
Cytuj


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości