Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pod rękę z nadzieją
#21
[Obrazek: 5d9c499fc309889b5cdbdbd33d3a14e6.jpg]
Cytuj
#22
Czyżbyś zmieniła nicka na dawny? A jednak sentyment do Elfo wziął górę....choć jak mówią, dwa razy nie wchodzi się do tej samej wody. Czyli powiedzenie nic nie warte, bo jednak istnieją powroty....Zresztą znam to z własnego zycia, stale odchodzę i nadal jestem z tym samym draniem przeszło Lauch 50 lat, tyle, ze nie zmieniam ani imienia ani nazwiska , którym mnie obdarzył. Usmmm
Cytuj
#23
Nongrato ja z Elfo związana jestem od lat i nigdy stąd nie odeszłam.
Przez jakiś czas byłam nieaktywna, ale Elfo odwiedzałam systematycznie.
Zmiana nicka była potrzebna na jakis czas, teraz to zbyteczne
Cytuj
#24
Dziękuję za wyjaśnienie, wczoraj chcialam zajrzec do Rebeki i ...odkryłam... wiec było to dla mnie nieco dziwne. Ale teraz juz wiem i rozumiem i niczemu sie nie dziwię, bo kilkanaście lat temu tez zrobiłam się " nieaktywna" . Kupilam sobie mieszkanie i wyniosłam sie aż ....na 2 tygodnie, zmieniając adres zamieszkania. Usmmm Losy ludzkie czasem wymagają "nieaktywnosci" aby zrozumieć, co się traci. Milo, ze sentyment do Elfo uaktywnil Cie, jak mnie sentyment do ogrodu, garażu i tego ogólnego włoskiego klimatu  na starych śmieciach, Wybacz ze pogadałam, ale ja lubię jasne sytuacje.
Cytuj
#25
Honoratko przeczytałam Twój wiersz i bardzo mi się podoba masz talent do pisania pięknych wierszy  Buziak
Cytuj
#26
Dziękuję Ewuś za poczytanie
Cytuj
#27
Z mila checia przeczytalm, piekny wiersz. Oklasky Oklasky
  [Obrazek: DRGBDUs.png]
Cytuj
#28
witaj Honoratko...piekne strofy...podziwiam... Oklasky Roza1
Cytuj


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości