Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grace - Galeria prac graficznych
[Obrazek: Bravo2.gif] Roza1
Cytuj
Jesteś niezmordowana, kolejne piękne prace Oklasky Oklasky Oklasky
Cytuj
Bardzo serdecznie dziekuje Wam za mile komentarze,wizyte. Uklon icalus Uklon icalus Uklon icalus Uklon icalus Uklon icalus
Saro  wszystkie ostatnie prace robie w PSP 23,czasem w PI
   
 [Obrazek: DqpYjkg.png]
  [Obrazek: DRGBDUs.png]
Cytuj
Kochana, to jak wrócę z wakacji to poproszę Cię o pomoc i korki z PSP 23. Prawdopodobnie będę go miała. Choć jedna osoba przyznała się oficjalnie, że tak wspaniale zna ten program. Do 2020, też przydadzą się Twoje wiadomości. Oczywiście jeżeli będziesz gotowa rozwiązywać moje problemy. Nie bój się, nie zabiorę Ci za wiele czasu, ale niektórych problemów nie rozwiążę sama. Kaffee Dance1
Cytuj
Saro powiem Ci tak : od niedawna w nim pracuje i nie wiem wszystkiego ,ale pytaj bo jak bede wiedziala zawsze pomoge.Mam tez problem w PSP23 ,ale to musze opisac 
w pomocy.

257.
[Obrazek: hpCt1fM.jpg]
  [Obrazek: DRGBDUs.png]
Cytuj
piękna praca. Oklasky Oklasky
Cytuj
Śliczna praca usmiech brawo

[Obrazek: 0379f591f0718d8c3a5cdd57f92d4ed4.png]Komputer przewyższy człowieka jak sam ułoży dowcip.

Cytuj
[Obrazek: Bravo2.gif] Roza1
Cytuj
Ślicznie Grażynko.
Ja wiele odkryłam sama, Ty jeszcze , masz przewagę językową. Wiele kruczków jest opisanych w tutkach, ale tu już bardzo brakuje znajomości angielskiego. Lauch
Cytuj
Kochani dziekuje serdecznie Uklon icalus Uklon icalus Uklon icalus Uklon icalus
Tak ja mam w j,angielskim, tutkow to prawie nie przerabiam , a jak juz to po swojemu,przewaznie moje prace to powstaja w mojej glowie.
Ale program tez nie do konca rozumiem ale ucze sie.
  [Obrazek: DRGBDUs.png]
Cytuj


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 334 gości