Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grace - Galeria prac graficznych
Grażynko mi chodzi o tutki , pokazujące możliwości programu, co, kiedy i do czego. Nie chodzi mi o gotowce grafik bo te da się przetłumaczyć, ale strikte o naukę...np na YouTube gdzie są kursy itd.  Dajesz pytanie i masz odpowiedź bardzo często. Polacy nie wstawiają takich rzeczy, a szkoda. Tu jest ważna znajomość języka. Buzki
Cytuj
@sara .. tam jest 10 lekcji >> https://elfograd.htw.pl/forumdisplay.php?fid=32
Zajrzałaś choć do jednej aby poznać niektóre funkcje Mysli
Cytuj
Dziekuje Elfiku za linka ,na pewno poczytam i przyda sie ,bo tez dopiero zaczynam przygode z PSP - dziekuje Uklon icalus
  [Obrazek: DRGBDUs.png]
Cytuj
Naturalnie, że zajrzałam, ale te funkcje w większości opanowałam. Teraz możliwości PSP są znacznie większe, o takie by mi chodziło. Poza tym pozmieniały się nazwy funkcji i ich rozmieszczenie. Ale ok. przecież niczego nie żądam, zwyczajnie zapytałam i jeżeli pozwolisz będę pytać dalej. Jak otrzymam podpowiedź będę szczęśliwa , jak nie trudno Okok
Tak wiele już skorzystałam z Waszej pomocy jestem wdzięczna i będę zawsze. Uklon
Jeszcze chciałam nadmienić, że najwięcej jest nauki Photoshopa, ten mnie interesuje.
Cytuj
Saro jak juz pisalam mozesz pytac ,bede wiedziala dam Ci odpowiedz, sama sie tez ucze PSP23 jest zupelnie inny niz te starsze ,gdzie wszystko bylo bardziej do zrozumienia. Roza1 Roza1 Roza1
  [Obrazek: DRGBDUs.png]
Cytuj
258.
[Obrazek: xXYfNR9.jpg]
  [Obrazek: DRGBDUs.png]
Cytuj
Grażynko nie przejmuj się razem może nam się uda przejść i poznać chociaż  niektóre nowe możliwości programu. Od poniedziałku przez tydzień mnie nie będzie. Jak wrócę , to będziemy próbować. Buziaki BuzkiCudny obrazek jak zwykle. Okok Pierwszy
Cytuj
Prześliczna praca Okok Oklasky Oklasky

[Obrazek: 0379f591f0718d8c3a5cdd57f92d4ed4.png]Komputer przewyższy człowieka jak sam ułoży dowcip.

Cytuj
[Obrazek: emotka-roza.gif] Pierwszy
Cytuj
Bardzo ładna praca Oklasky Oklasky Oklasky
Cytuj


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 513 gości