Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lusi - Galeria Prac Graficznych.
Zabawa w nowo poznawanym programie PhotoArtist 2  filtr 'Rysunek'
do pobrania tu... https://elfograd.htw.pl/showthread.php?tid=768

- 38 -

[Obrazek: 38.jpg]

oryginał (fotka własna)

[Obrazek: zzs-QY-please-credit-palette-fm.png]

[Obrazek: 0379f591f0718d8c3a5cdd57f92d4ed4.png]Komputer przewyższy człowieka jak sam ułoży dowcip.

Cytuj
Świetnie Lusi, ładnie to zrobiłaś, Pierwszy ale ja muszę odkopać w głowie PSP i na razie inne programy zostawiam  Tttak
Cytuj
Oklasky Roza1
Cytuj
Hallo,Lusi
 odwiedzilam i przejrzalam Twoje Prace  - dnie i pomyslowo je zrobilas [Obrazek: 000204AE.gif]
z tego co wyczytalam to robisz tylko na PSP , albo tez czasami na PS ?
pozdrawiam
Cytuj
Bardzo dziękuję za wizytę ..to miłe i bardzo mnie cieszy. usmiech  Dance1  Szamp

Aremo odpowiadam.. te moje he he grafiki robię przede wszystkim w GIMP'ie
a niekiedy w PSP. Lubię też program AS. Z PS jakoś na razie nie polubiliśmy się  Shocked
Dość długo robiłam i dość dobrze je znałam tzn. programy do robienia fleszy.
Ale teraz niestety flesze 'odeszły w zapomnienie'.
Interesuje mnie każdy program, który nasz Szef wstawia na Elfo..
dlatego tak chętnie przebywam na tym forum.

Pozdrawiam Cię serdecznie i dziękuję za zainteresowanie.
[Obrazek: 9eoibsa571va7c0b4f2v.png]

[Obrazek: 0379f591f0718d8c3a5cdd57f92d4ed4.png]Komputer przewyższy człowieka jak sam ułoży dowcip.

Cytuj
- 39 -

[Obrazek: 39.jpg]
Praca wykonana w GIMP'ie

[Obrazek: 0379f591f0718d8c3a5cdd57f92d4ed4.png]Komputer przewyższy człowieka jak sam ułoży dowcip.

Cytuj
Acha , no to fajnie , ja w Gimpie nic nie zrobilam , choc bardzo duzo dobrego o nimtez slyszalam ale  nie wiem do jakiego programu ten skrot AS jest  
[Obrazek: thinking-idea-animated-animation-smiley-...72bf89.gif]

ach  i jeszcze jedno ja bardzo lubie tez ogladac stare Prace ,bo to zawsze jakis sentyment niesie ze soba i czasami czlowiek mysli , no tak dzisiaj z pewnoscia zrobilabym to duzooo lepiej 
[Obrazek: LAUGHI~1er.GIF]
Cytuj
(01-06-2023, 16:29 PM)arema napisał(a): ..[...]..nie wiem do jakiego programu ten skrot AS jest  
Ten skrót to program Animation Shop  Tttak

[Obrazek: 0379f591f0718d8c3a5cdd57f92d4ed4.png]Komputer przewyższy człowieka jak sam ułoży dowcip.

Cytuj
Brawo
Cytuj
brawo
Cytuj


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 462 gości