Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sara - zabawa z grafiką
#61
Mireczko, jeżeli to wkleiłam gotowca, albo JascAnimationShop3 tylko te dwie metody znam Mysli . Jednak to było tak dawno Shocked Mireczko
Cytuj
#62
Urocze prace Oklasky Oklasky Oklasky
Cytuj
#63
[Obrazek: 6172c278d8b1821e7200527bf0504485.jpg]
Cytuj
#64
Nie znam....JascAnimationShop3....smutno mi.
Cytuj
#65
To ciekawe Mireczko, ja muszę wejść do mojej głowy i odszukać jak on działa. Jest niezwykle prosty, trochę pracochłonny. Tyle co pamiętam tam trzeba liczyć klatki, ale nie będę Cię męczyć jak będę wiedziała, zresztą może tu na forum któraś z dziewczyn lub Szef zrobi tutka. Te osoby, co mają wstawione animacje zapewne też posługują się tym programem, chociaż mogę się mylić. Mysli
Cytuj
#66
[Obrazek: Clown-zakochany-clown.jpg]


[Obrazek: cosmos16.gif]


[Obrazek: Wiatrak.jpg]


[Obrazek: Animation2.gif]


[Obrazek: 1-Animation11.gif]

To jeszcze dalszy ciąg szuflady. Tylko nie pytajcie jak zrobiłam te animacje. Dziewczyny, które teraz je robią na pewno doskonale wiedzą sposób. Mnie coś w głowie świta. Muszę poszukać jakichś tutoriali w necie. Mogę tylko powiedzieć, że potrzebne są 2 programy, PSP i JaskAnimationShop 3 Mysli Okok Sama przeglądałam teraz moje prace i nieskromnie powiem, że są niezłe, ale co z tego?... Niektóre mają 11 lat a ja czy to z braku ćwiczeń, czy po dość ciężkim covidzie mam dziury w głowie...
Cytuj
#67
Bardzo ładne prace Saro Okok brawo

Jestem prawie pewna, że jak tylko będziesz cierpliwa to na nowo
zaczniesz tworzyć piękne grafiki..trzymam kciuki usmiech

[Obrazek: 0379f591f0718d8c3a5cdd57f92d4ed4.png]Komputer przewyższy człowieka jak sam ułoży dowcip.

Cytuj
#68
[Obrazek: emotka-roza.gif] Oklasky
Cytuj
#69
Bardzo ciekawe prace Saro. Oklasky
Cytuj
#70
Dziękuję za wizytę Honoratko i Szefie. 
Lusi dzięki za wsparcie, może  masz rację. To były dziesiesiątki tutoriali , nieprzespane noce no i teraz wszystko poszło w przestrzeń kosmosu (mam na myśli wiedzę Walipolbie )
Cytuj


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 340 gości