Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dama w czerwieni
#21
Dzięki Rena
Cytuj
#22
Przy takiej artystce, trudno cos pokazać swojego, hihi . Czasami jak się nudzę cos zmaluje, ale to śmiech, co ja stworzę hihi
Cytuj
#23
Nongrato masz ciekawe pomysły, fajnie wychodzi Ci sztuka współczesna.
Maluj i pokazuj, może i ja coś załapię nowego.
Pozdrawiam
Cytuj
#24
Nie zartuj, hihi, Ja zawsze oddając skończoną prace zostawiam " swoje dzieło" na pamiątkę, wczoraj wieczorem stworzyłam dwa, koń by sie uśmiał. Ja to nie nazywam ani nie uważam za sztuke, nazywam to wątpliwą ozdobą korytarza, hahahah, ale ludzie sie cieszą i wieszają. Nasuszyłam badziewia, chwastów itd, bedę  teraz tworzyła obrazki.  Jeszcze mam do zrobienia 5 obrazków.


[Obrazek: DSC00938.jpg]
Cytuj
#25
Ciekawe Mirko, czy to malowane czy z tych chwastów układasz bo jakoś nie kumam, Lauch
Cytuj
#26
Bardzo fajne te obrazki i dobrze że ludzie wieszają, potrafią docenić Twój talent i zaangażowanie.
Mnie się podobają Oklasky
Cytuj
#27
To malowalam akrylowymi, a chwasty jeszcze z tydzień musza poschnąć. Leżą w gazetach przycisniete  ciężarem. Na prawdę to bym wolała cos  na szydełku , czy na drutach zrobić, to akurat umiem dobrze, ale moda już nie ta. Moda na paskudztwa, hihi Honorko tak mi wstyd.....hihi, przy Twoim prawdziwym malarstwie, ale co mi tam pośmiać się zawsze zdrowo.
Cytuj
#28
Nie masz się czego wstydzić, to są naprawdę udane obrazy.
Jeszcze raz gratuluję
Cytuj
#29
Buziak
Cytuj
#30
Oklasky Roza1
Cytuj


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości