Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sara - zabawa z grafiką
#31
Dziękuję, ale to nie takie proste, ale będę sie od nowa niektórych rzeczy uczyć. Pozdrawiam Sm_cooll 83
Cytuj
#32
Saro  jesl tylko pamiętasz obsługę programu, reszta po mału wroci sama, poeksperymentujesz, a co nie pamiętasz...pytaj.
Cytuj
#33
Na pewno będę pytała, jednak zostawiam to na później tzn. po Nowym Roku. Dziękuję za chęć pomocy Buziak
Cytuj
#34
(12-21-2022, 01:21 AM)Sara napisał(a): Dziękuję, ale to nie takie proste, ale będę sie od nowa niektórych rzeczy uczyć. Pozdrawiam Sm_cooll 83

Saro - uczenie się w każdym wieku to duża satysfakcja, a przypomnienie sobie pewnych umiejętności nie jest nieosiągalne. Wiem to po sobie, bawię się grafiką tylko zimą i przez lato dużo zapominam, ale pamięć wraca...czego i Tobie życzę!
Cytuj
#35
Dziękuję Halinko, obyś miała rację Buziak .
Cytuj
#36
Ładne prace, brawo...  Oklasky Okok
Cytuj
#37
Bylam tu i stwierdzam, ze nie jesteś laikiem, za jakiego sie masz Zauważyłam tez umiejętność animacji, jakim programem to robisz?
Cytuj
#38
Mirko nie jestem laikiem, ale przez 10 lat sporo ucieka bez kontaktu z programem. Animacje to prosty programik Jasc Animation Shop.  Gdzieś w głowie świtają mi niektóre rzeczy. Ale to nie to co było. beczy
Cytuj
#39
Saro bardzo ładne są Twoje prace ja też bardzo lubię program corel paint shop pro w ps nie umiem się poruszać a gimp to czarna magia 
czekam na dalsze zmagania graficzne  Calus
Cytuj
#40
[Obrazek: 01.jpg]

Dzięki Ave, ja tez tylko PSP, szkoda czasu na inne programy, ten jest ok. Tylko trzeba sobie przypomnieć wszystko. Wstawiam na razie pracki zrobione duuuuużo wcześniej. Czy chociaż dojdę do tego?
[Obrazek: Piwonia.jpg]

 Bardzo bym chciała
Cytuj


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości