Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Halina - moje obrazki
#1
Z zamiłowania jestem ogrodnikiem, grafiki się ciągle uczę...ale tylko zimą!

Takie sobie letnie wspomnienia...

[Obrazek: dalie.png]

[Obrazek: lilie.png]

[Obrazek: osteospermum.png]
Cytuj
#2
Ogrodnik z Ciebie doskonały ale do wiosny jeszcze daleko usmiech 

Oklasky[Obrazek: emotka-roza.gif]
Cytuj
#3
Bardzo ładne wykonanie na pewno ze swoich zdjęć Oklasky Oklasky Oklasky
Cytuj
#4
Miłe dla oka takie piękne kwiaty w ten szary listopad
Cytuj
#5
Wspaniale oglądać kwiaty, pachnie w pokoju, za oknem  zima, a oczy widzą te piękne kolory i cudne prace Pierwszy
Cytuj
#6
Halinko piekne prace! Oklasky Oklasky
  [Obrazek: DRGBDUs.png]
Cytuj
#7
Halinko fakt, że jesteś wspaniałą ogrodniczką to dla mnie wiadome.
Pięknie oprawiłaś w rameczki swoje ogrodowe cudeńka. Gratuluję  Oklasky  Oklasky
Cytuj
#8
Witaj Halinko Uklon
Pięknie pokazałaś swoje urodziwe kwiatki Pierwszy Oklasky
Cytuj
#9
Bardzo dziękuję za miłe komentarze!



Przy okazji porządków komputerowych, z sentymentem pozwolę sobie pokazać trochę moich wspomnień z przygody z grafiką.
To właśnie na Elfogradzie stawiałam pierwsze kroki 6-7 lat temu, wiele zawdzięczam Szefowi za pomoc i edukację, życzliwość koleżanek i chyba moje zamiłowanie do uczenia się ciągle czegoś nowego.

Jako pierwszy był Corel:


[Obrazek: 1corel.jpg]



Fascynacja programem TwistedBrush  Studio –  cyfrowe odpowiedniki pędzli, a jest tych pędzli ok 1400.


[Obrazek: 2-malowanie-Pixarra.jpg]


[Obrazek: 2-pixarra.jpg]


Od początku ciągnęło mnie jednak do animacji…i na początek trafił mi się chyba najtrudniejszy Adobe After Effects uznawany jako jedno z najlepszych, profesjonalnych narzędzi przeznaczonych do tworzenia animacji oraz efektów specjalnych na potrzeby hollywoodzkich produkcji filmowych.

Cytuj
#10
Program BluffTitler jest rozwiązaniem dużo łatwiejszym, także pozwalającym na tworzenie animacji.




Nature Illusion Studio to program dzięki któremu można animować statyczne fotografie. Aplikacja daje możliwość wykorzystania realistycznych efektów natury, takich jak np.: padający deszcz czy śnieg, płynąca tafla wody czy też wodospad.


[Obrazek: nature-ilusion-studio.gif]


Explaindio Video Creator to edytor przeznaczony do tworzenia klipów z wykorzystaniem animacji 2D i 3D


Cytuj


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości