Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Halina - moje obrazki
#21
Wiem Halinko, Twoje filmiki nie maja równych sobie. Ja tez próbowałam w producerze, ale potem na you tube  tracą ostrość, Twoje nie, jak to robisz? To mnie zniechęca. Daję ostre zdjęcia, a tu potem mgła....może szkopuł w ustawieniach? Zagladam tu dfa filmow, sa pouczające.
Cytuj
#22
(12-06-2022, 20:28 PM)Nongrata napisał(a): Wiem Halinko, Twoje filmiki nie maja równych sobie. Ja tez próbowałam w producerze, ale potem na you tube  tracą ostrość, Twoje nie, jak to robisz? To mnie zniechęca. Daję ostre zdjęcia, a tu potem mgła....może szkopuł w ustawieniach? Zagladam tu dfa filmow, sa pouczające.

Sprawdź w jakiej rozdzielczości zapisujesz. Najlepiej 1080 (ful HD), lub 720 (HD), to może być powodem.

[Obrazek: Przechwytywanie.png]
sprawdź też ustawienia  w YT :ustaw jakość 720p.
Cytuj
#23
 Dziekuję Halinko za cenne uwagi.  Pewno wrócę do procedera, zostawiam Toje rady w poczcie jako cenne" rzeczy". Tak nie wiem jakie miałam ustawienia, fakt.
Cytuj
#24
Obejrzałam całą galerię znakomite prace, zarówno te statyczne jak i animacje.  Pierwszy Roza1
Cytuj
#25
S U P E
Cytuj
#26
Bardzo dziękuję za miłe słowa Roza1 
Dziś już nieco świątecznego nastroju....

 [Obrazek: 78.png]
Cytuj
#27
Śliczna Prezentacja Oklasky Oklasky Pierwszy

[Obrazek: 0379f591f0718d8c3a5cdd57f92d4ed4.png]Komputer przewyższy człowieka jak sam ułoży dowcip.

Cytuj
#28
Zawsze lubię oglądać Twoje prezentacje ta również jest piękna z odpowiednią muzyką Oklasky Oklasky Oklasky
Cytuj
#29
Super ... Pierwszy Roza1
Cytuj
#30
Super prace Halinko [Obrazek: 7d8mqk.gif]
Cytuj


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości